VIDEO/ Rrëfehet Monika Kryemadhi: Si është të ti fusë duart Presidenti i Republikës!

By on April 19, 2018

Kryetarja e LSI-se, njeherazi edhe bashkeshortja e Presidentit te Republikes Ilir Meta, por qe nuk ka pranuar te jete Zonje e Pare, ne intervisten e saj te fundit ne Zjarr Televizion ne programin e Ismet Drishtit “Shkruaje ne Akull”, u perball me nje pyetje jo pak te sikletshme.

Ismet Drishti iu drejtua zonjes Kryemadhi me humor sesi eshte qe “te te fuse duart” presidenti i Republikes se Shqiperise.

Monika Kryemadhi gjithashtu duke e marre me sportivititet si pyetje iu pergjigj pyetjes se Drishtit po me humor pa harruar te cilesoje dhe faktin qe edhe ajo eshte nje prej personazheve kryesore ne politiken shqiptare.